2024. május 6, hétfő - Ivett

2011. December 19. 08:39, hétfő | Helyi sport

Negyvenet lőtt idei utolsó mérkőzésén a Carbonex

20 – 11 – es félidő után 40 – 23 – ra nyert a Tatabánya Carbonex együttese szombaton este a Kecskemét ellen.

Debre Viktor együttese mindenképpen győzelemmel szeretett volna búcsúzni a hazai közönségtől és a 2011 – es esztendőtől.
A találkozó körülbelül 6 – 8 percig volt „izgalmas”. Addig tudta tartani magát a Kecskemét. Aztán Avar György együttese egyre inkább leszakadt a tatabányai fiúktól. A vendégek év végére szinte teljesen elfogytak.
A Carbonex együttesében pedig több olyan játékos is lehetőséget kapott, akik eddig kevesebbet szerepeltek.
A 10. percben 6 – 4 volt az állás. A tizenötödikben pedig már 10 – 5. Az első játékrész 20 – 11 – el zárult. Harminc perc alatt Rédei 5, Harsányi 4, Takács három gólig jutott.
A második félidőben Szentét Bartucz László váltotta a kapuban. A fiatal hálóőr ziccerek sorát és büntetőt is hárított a szurkolók nagy örömére. A mérkőzés 41. percében 26 – 16 volt az állás. Ekkor már minden tatabányai játékos lehetőséget kapott Debre Viktortól.
A találkozó végeredménye: Tatabánya Carbonex KC – Kecskeméti KSE 40 – 23.

TATABÁNYA CARBONEX KC: Szente, Bartucz (kapusok), Bodó 2, Diaz 2, Dénes, Harsányi G. 4, Iváncsik Á. 1, Kanyó Á. 6, Kocsis 3, Lele 5, Pordán 3, Pásztor Á. 4, Rédei 7, Takács B.3
Edző: Debre Viktor

KECSKEMÉT: Kiss O., Nagy L., Árki (kapusok), Antal 4, Bajusz 4 (1), Dobó 6, Konkoly 2, Kupcsik, Temesvári 2, Tóth, Vancsics 1, Varsandán Á., Varsandán M. 5 (1).
Edző: Avar György.

Kiállítások: 6x2 ill. 6x2 perc.
Hétméteresek: 1/0 ill. 3/2

Debre Viktor: - Jó, hogy vége az évnek. Kicsit hosszú volt, a végére bele is fáradtunk rendesen. Azt hiszem a legjobbkor hagytuk abba. Nem tudom meddig bírtuk volna még. Összességében úgy érzem, jól zártunk ezzel a Kecskemét elleni mérkőzéssel. Lehet, hogy a mutatott játék nem, de az eredmény megfelelő.

2024. Május 05. 06:00, vasárnap | Életmód