2024. április 18, csütörtök - Andrea

Olimpikon avatta fel a megújult tatabányai tornacsarnokot
2014. Szeptember 02. 09:17, kedd | Helyi

Csaknem 1 millió forintból szépült meg a tatabányai Bárdos László Gimnázium tornacsarnoka

Csernoviczki Éva aranyérmes
2014. Június 23. 09:27, hétfő | Helyi sport

Az olimpiai harmadik, kétszeres Európa-bajnok Csernoviczki Éva aranyérmet nyert szombaton a Papp László Sportarénában zajló, olimpiai kvalifikációs Budapest Grand Prix nyitónapján

Elismerések sportolóinknak
2014. Május 03. 00:00, szombat | Helyi sport

2012. Február 10. 07:40, péntek | Sport

A Körcsarnokban küzdenek az olimpiáért

Rekordlétszámú mezőny, ötvenhat ország több mint kétszáz cselgáncsozónője lép tatamira a hét végén a Körcsarnokban sorra kerülő Hungária-kupán.

2011. December 18. 07:45, vasárnap | Sport

Már a halaktól sem tart Az év dzsúdósa

Idei hét nagy versenyéből ötön dobogón állt, a párizsi világbajnokságon bronz-, az isztambuli Eb-n ezüstérmet szerzett Csernoviczki Éva a női cselgáncsozók 48 kg-os súlycsoportjában.

2011. Augusztus 24. 10:00, szerda | Helyi sport

Csernoviczki Éva bronzérmes

A 48 kg-ban érdekelt Csernoviczki Éva bronzérmet nyert a párizsi, olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság keddi nyitónapján.