Hírek
2017. Március 05. 00:00, vasárnap | Helyi
Áprilistól újra támogatott mesterképzés a kamaránál !
Az NFA-KA-NGM-1/2016/TK/11 támogatási szerződés korlátozott számban (50 fő) idén is lehetőséget teremt arra, hogy a tanulószerződéssel/együttműködési megállapodással rendelkező cégek munkavállalói (vagy azok, akik vállalják, hogy 3 éven belül tanulót foglalkoztatnak) támogatást kapjanak mesterképzés és vizsga teljesítésére.
A Komárom-Esztergom Megyei Kereskedelmi és Iparkamara továbbra is várja a jelentkezéseket azokra a szakmákra, melyekre rendeletben írták elő a mestervizsga követelményeket.
Jelentkezési határidő: 2017. március 21.
A felmerülő kérdésekkel kapcsolatban keressék a kamara munkatársát, Vértesi Gabriellát a 30/954-8744 telefonszámon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi
KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT
Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.
2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi
LOPÁS MIATT KERESSÜK
A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

