Hírek
2018. Január 22. 07:21, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI - Fotó:magyarnemzeticirkusz.hu
Arany Bohóc-díjat nyert ifjabb Richter József a 42. Monte-carlói Nemzetközi Cirkuszfesztiválon
Arany Bohóc-díjat nyert ifjabb Richter József és csapata a 42. Monte-carlói Nemzetközi Cirkuszfesztiválon vasárnap éjjel - közölte az MTI-vel Fekete Péter miniszteri biztos, a Fővárosi Nagycirkusz igazgatója.
Ifjabb Richter József és felesége, Merrylu négy állatszámmal szerepelt a fesztiválon, ahol Stéphanie monacói hercegnő is jelen volt.
A Pas de deux - Balett lóháton című számról a világon még sosem látott szép mutatványként beszéltek a szakma meghívott kiválóságai - áll a közleményben.
Ifjabb Richter József és csapata az Arany Bohóc-díj mellett a közönségdíjat is kiérdemelte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
