Hírek
2011. Augusztus 09. 14:37, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Az airsoft miatt kellett meghalnia
A helyszínen életét vesztette az a 13 éves fiú, aki szombaton, Törökszentmiklós határában, airsoft játék közben egy használaton kívüli ház padlásáról lezuhant.
Egy baráti társaság ment ki Törökszentmiklós határába, szombat reggel, egy használaton kívüli telepre airsoftot játszani. Egy 13 éves szolnoki fiú, játék közben fölmászott egy ház padlására, ahol belelépett egy lyukba, és több mint 4 méter magasról lezuhant.
A baleset során a fiú a helyszínen életét vesztette. A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a tragikus haláleset körülményeit. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
2026. Április 12. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Egy török férfit vett őrizetbe a rendőrség a péntek esti budapesti halálos baleset miatt
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
