Hírek
2018. Július 29. 13:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: M1/hirado.hu
Az ittas vezetés veszélyeire hívta fel a figyelmet David Coulthard - VIDEÓVAL
Az ittas járművezetés veszélyeire hívja fel a magyar autósok figyelmét David Coulthard volt Forma 1-es autóversenyző.
A pilóta az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként jött Budapestre és ha már itt volt, egy gokarttal versenyzett is egyet – közölte az M1 Híradója.
David Coulthard, a Williams, a McLaren és a Red Bull egykori pilótája azért jött Budapestre és azért vállalkozott egy gokart-versenyre Óberling Józseffel, az ORFK Közlekedésrendészetének vezetőjével, hogy felhívja a magyar autósok figyelmét az ittas vezetés veszélyeire.
Az ittas járművezetés veszélyeire hívja fel a magyar autósok figyelmét David Coulthard volt Forma 1-es autóversenyző. A pilóta az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként jött Budapestre és ha már itt volt, egy gokarttal versenyzett is egyet – közölte az M1 Híradója.
David Coulthard, a Williams, a McLaren és a Red Bull egykori pilótája azért jött Budapestre és azért vállalkozott egy gokart-versenyre Óberling Józseffel, az ORFK Közlekedésrendészetének vezetőjével, hogy felhívja a magyar autósok figyelmét az ittas vezetés veszélyeire.
Videó és fotó: police.hu
Az egykori autóversenyző úgy fogalmazott, „egy életünk van, amelyet a lehető legjobban szeretnénk megvédeni. A rendőrség és a Heineken közös kampányának üzenete is világos: ha iszol, soha ne vezess” – hangsúlyozta.
David Coulthard egykori kollégájával, Jackie Stewarttal együtt az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként népszerűsíti a zéró toleranciát. A cég együttműködési megállapodást kötött az Országos Rendőr-főkapitánysággal is, hogy közösen buzdítsák józanságra a járművezetőket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld
Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében
Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.
2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld
Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban
A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.
