Városlista
2026. április 11, szombat - Zsolt, Leó

Hírek

2013. December 26. 18:55, csütörtök | Kék hírek
Forrás: MTI

Baleset történt az M5-ös autópályán Balástyánál

Baleset történt az M5-ös autópályán Balástyánál

Négyen sérültek meg, amikor három jármű összeütközött az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán Balástyánál csütörtök este, a baleset miatt a sztráda érintett szakaszát lezárták – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Szenti Szabolcs elmondta, hogy a 147-es kilométer közelében egy személygépkocsi eddig ismeretlen okból keresztbe fordult az úton, majd az álló járműbe két autó belerohant. A baleset helyszínéről a mentők négy embert vittek kórházba, egyiküket súlyos sérülésekkel – közölte a szóvivő, aki az elsődleges információk alapján korábban két sérültről számolt be.
A mentés és a helyszínelés idejére a rendőrség a sztráda Budapest felé tartó pályáját lezárta, a forgalmat a Szeged-Észak csomópontnál a régi 5-ös útra terelik, a járművek a balástyai felhajtónál térhetnek vissza az autópályára – tudatta a százados.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.