Városlista
2026. július 26, vasárnap - Anna, Anikó

Hírek

2019. Április 26. 12:54, péntek | Belföld
Forrás: police.hu

Beleharapott a csokiba a betörő, majd otthagyta, a szajrét viszont vitte

Beleharapott a csokiba a betörő, majd otthagyta, a szajrét viszont vitte

A 36 éves férfi betört egy létavértesi házba, ahonnan műszaki cikkeket lopott el, de egy csokit is megkóstolt. A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre 2018. augusztus 3-án arról, hogy édesanyja házába ismeretlenek betörtek. A bejelentő elmondta, hogy a házban senki nem tartózkodott, azonban egy tv, egy fúró, egy szivattyú és további műszaki cikkek tűntek el. A létavértesi rendőrök a helyszínre mentek és adatgyűjtést, valamint tanúkutatást végeztek, amelynek eredményeként látókörükbe került egy helyi lakos.

A 36 éves férfit előállították a rendőrőrsre, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták. A nyomozás adatai szerint a férfi kifejezetten műszaki cikkeket keresett, azonban miközben átkutatta a lakást még egy csokoládét is felbontott, beleharapott, majd otthagyta.

A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és az iratokat átadták az ügyészségnek.

Címkék: betörő, csoki

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél

Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.

2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld

Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében

Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.

2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld

Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld

Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.