Hírek
2014. December 19. 00:00, péntek | Helyi sport
Birkózás Diák és utánpótlás leány csapatbajnokság
Nagysápon rendezték meg a 2014. diák és utánpótlás leány csapatbajnokságokat
A megmérettetésen a tatabányai lányok is részt vettek. Diák csapatunk a 12
csapatból 10. lett, míg utánpótlás csapatunknak 7 induló közül sikerült a dobogóra 3. fokára állnia. Gratulálunk nekik!
Diák csapat tagjai :
Buday Hanga, Prazsák Zsanett, Karácsony Panna, Buday Csenge, Kovács Petra, Karácsony Dorka, Szabó Daniella
A bronzérmes Utánpótlás csapat tagjai:
Oláh Viktória, Réczi Bianka, Kis Eszter, Wendler Zsuzsanna, Wendler Mónika, Fodor Csilla, Hunka Georgina
Edzők : Katona Géza, Turák Pál, Ungi Lajos, Szerencse Mónika
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
