Hírek
2016. November 08. 10:08, kedd | Helyi
Bronzérem tatabányai párbajtőrben
Gnám Tamara bronzérmes, Büki Lili 7. helyen zárt a hétvégi válogatón
Kadet és junior korosztály lépett pástra szombaton és vasárnap a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban. Kadet hölgyek népes mezőnyében – több mint 80 induló – Gnám Tamara TSC a hibátlan csoportkör után a 2. helyről kezdte meg a direkt kieséses táblán a küzdelmeket. Remek asszókkal jutott a legjobb négy közé, ahol hosszabbításban 1 tussal szenvedett vereséget és lett bronzérmes a versenyen.
Büki Lili OMS-Tata, aki serdülő korú, szintén nagy csatákat nyerve jutott be a legjobb nyolc közé, itt sajnos nem sikerült -még- továbbjutni, így Lili a hetedik helyen zárt a mezőnyben.
Eredmények:
Kadet férfi párbaktőr 96 induló:
34. Tamás József OMS-Tata
39. Kapui Bálint TSC
56. Kovács Gergely OMS-Tata
63. Kovács Kristóf OMS-Tata
74. Halmi Csongor TSC
Kadet női párbajtőr 81 induló:
3. Gnám Tamara TSC
7. Büki Lili OMS-Tata
51. Tantmann Evelin OMS-Tata
53. Bödecs Pálma OMS-Tata
56. Pruzsina Panna TSC
61. Varga Luca OMS-Tata
67. Tóth Zsófia OMS-Tata
Edzők: Partali Csaba, Juhász Bence, Plásztán Attila

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
