Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2011. Október 05. 13:43, szerda | Helyi

Bűncselekmény a csatornafedél eltulajdonítása - tolvajt keres a rendőrség

Bűncselekmény a csatornafedél eltulajdonítása - tolvajt keres a rendőrség

Közlekedésbiztonsága elleni bűncselekményt követ el az, aki eltulajdonítja a közúton lévő csatornafedelet.

Ezért a tettéért legalább három évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető, de személyi sérülés esetén ennél súlyosabb is lehet a büntetés.

Erre számíthat az az ismeretlen elkövető, aki szeptember 6-ról szeptember 7-re virradó éjszaka Tatabánya-Felsőgalla Vörösmarty utca 10. szám elől eltulajdonított a csatornafedelet. Egy ott lakó fedezte fel a lopást és egy esetleges tragédia elkerülése érdekében értesítette a Rendőrséget.

A Tatabányai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közlekedésbiztonsága elleni bűncselekmény megalapozott gyanújával indított eljárást ismeretlen személy ellen és egyben a lakosság segítségét kéri a tolvaj személyazonosságának megállapítása céljából. A Rendőrség a 107-es és 112-es segélyhívókon, illetve hivatali munkaidőben az 517-777-es telefonszám 21-48-as mellékén Maros Attila r. ftzls. balesetvizsgálónál várja azok jelentkezését, akik tudják, ki tulajdonította el a csatornafedelet, illetve ha annak hollétéről információval rendelkezik.

A kép illusztráció.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi

KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT

Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.

2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi

LOPÁS MIATT KERESSÜK

A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.