Hírek
2017. November 17. 09:27, péntek | Helyi
CÉL A BALESETMENTES KÖZLEKEDÉS
A Komárom-Esztergom megyében tartott újabb fokozott ellenőrzés célja a szabályszegők kiszűrése és a balesetek megelőzése.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság járőrei 2017. november 16-án az 1-es számú főúton, Tata térségében tartottak fokozott ellenőrzést. A közlekedésrendészeti akció elsősorban a gyorshajtók kiszűrésére és a sebességtúllépés visszaszorítására irányult. A rendőrök a sebességmérés mellett ellenőrizték az okmányok meglétét és érvényességét, a járművezetők ittasságát és a passzív biztonsági eszközök használatát is.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a közúti közlekedési balesetek megelőzése érdekében az év egészében folyamatosan ellenőrzi a járművezetőket a megye területén.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
