2012. Május 03. 07:19, csütörtök | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Czink is búcsúzott Budapesttől

Lukács Vanda után Czink Melinda is kiesett szerdán a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztorna második fordulójában.

Miután három játszmában kikapott az első helyen kiemelt olasz Sara Erranitól.

A mérkőzés 1 óra 44 percig tartott, ezzel egyesben már nincs magyar játékos a Római Teniszakadémián zajló versenyen.

Az első játszmában 4:4 után az olasz brékelte a magyart, majd hozta az adogatását és így előnyhöz jutott. A folytatásban Czink váltott, nem kapkodta el az ütéseit, türelmesen játszott és nagyon simán kiegyenlített.

A mindent eldöntő utolsó szettben ismét előjöttek a korábbi hibák, Czink nem készítette elő megfelelően az ütéseit, Errani elhúzott és végül simán nyerte meg a partit.

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 24. 14:30, szerda | Sport

Veszélyben a feljutás, a Győr azonnali hatállyal menesztette Kuznyecov Szergejt

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában harmadik helyen álló ETO FC Győr azonnali hatállyal szerződést bontott Kuznyecov Szergej vezetőedzővel.

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.