Hírek
2015. December 11. 09:16, péntek | Helyi
Diák I. szabadfogású OB 2015.12.05. – Kaposvár
Kaposvárott rendezték meg a Diák I. korosztály országos bajnokságát.
A bajnokságot megelőző kvalifikációs versenyeken 5 tatabányai fiatal vívta ki a az indulási jogot. Így a bajnokságon csak a legjobb birkózók indulhattak.
Sajnálatos, hogy a tavaszi kötöttfogású idény magyar bajnoka Deák Zoltán, továbbá Harsányi Roland is sérülés miatt nem tudott szőnyegre lépni.
Ennek ellenére Balázs Bálint jó szereplésében reménykedtünk és Bálint be is váltotta a hozzá fűző reményeket. Kiváló birkózással 3 győzelemmel jutott a döntőbe és ott hatalmas küzdelemben 5:0-s vezetést követően 8:6 arányban szenvedett vereséget de teljesítménye így is dicséretes volt !
Szabó Marcell a 32 kg-ban valamint Tebele Marcell a 42 kg-osok között becsülettel küzdött, de sajnos egyikük sem tudta beverekedni magát az első 6 közé.
Eredmények:
46 kg Balázs Bálint II. hely
Edző: Turák Pál
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
