Hírek
2014. November 28. 11:03, péntek |
Kék hírek
Forrás: MTI
Egymillió forint a nyomravezetőnek a miskolci erőszakoló kézre kerítéséért
Egymillió forintos nyomravezetői díjat tűzött ki Borsod-Abaúj-Zemplén megye rendőr-főkapitánya annak a férfinak a kézre kerítéséért, aki Miskolcon megerőszakolt egy fiatal nőt – közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-vel.
Dobi Tamás azt mondta, a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint az eset Miskolcon, a Bársony János úton történt, még november 15-én este hat óra és fél hét között. Az elkövető egy fiatal nőt - akarata ellenére - magával vonszolt egy bokorba, majd ott szexuális erőszakot követett el vele szemben – ismertette a részleteket Dobi Tamás. Hozzátette, az ügyben egymillió forint nyomravezetői díjat tűztek ki. A díjkitűzés összege annak fizethető ki, aki az elkövető személyével kapcsolatban olyan pontos adatokkal rendelkezik, amelyek segítségével az elkövető azonosítható. Dobi Tamás azt mondta, hogy az eljáró hatóság a tanú védelmére a szükséges intézkedéseket megteszi. A rendőrség a nyomravezető személyét bizalmasan kezeli. A díjkitűzés visszavonásának jogát Vereckei Csaba, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője fenntartja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
