Hírek
2020. Július 13. 08:02, hétfő |
Kék hírek
Forrás: infovárosok
Életet mentettek a kisvárdai rendőrök
A nőt saját udvarán találták eszméletlen állapotban.
A Kisvárdai Rendőrkapitányság munkatársai Dombrádon teljesítettek szolgálatot 2020. július 12-én. Az egyik lakóház előtt haladtak el a rendőrök, amikor látták, hogy egy nő mozdulatlanul fekszik az udvaron. A két rendőr közelebb ment, és haladéktalanul a nő segítségére sietett, aki magatehetetlenül, arccal a sárban feküdt. Székely Zsolt törzszászlós, és Molnár Zsolt törzszászlós az ingatlan 76 éves tulajdonosát, akinél gyenge pulzust, és alacsony testhőmérsékletet éreztek, stabil oldalfekvésbe helyezték, plédekkel betakarták, és értesítették a mentőszolgálatot, akik kórházba vitték - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 14. 07:18, péntek | Kék hírek
Kukarongáló férfi harapott meg egy rendőrt Győrben
Letartóztatta a bíróság azt a kukarongáló férfit, aki tettenérésekor megharapott egy rendőrt Győrben - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség az MTI-t csütörtökön.
2026. Augusztus 11. 10:00, kedd | Kék hírek
Eltűnt egy bejelentett robbanótest a Dunából, a rendőrség segítséget kér
Ismeretlen módon eltűnt egy második világháborús robbanótest az apadó Dunából az előbukkanásáról szóló bejelentés után, felkutatásához a lakosság segítségét kéri a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK).
2026. Augusztus 03. 14:00, hétfő | Kék hírek
Középkori ágyúgolyó miatt kellett korlátozni a forgalmat az Erzsébet híd budai hídfőjénél
2026. Július 29. 06:00, szerda | Kék hírek
Szőlő utcai ügy - Központi Nyomozó Főügyészség: zajlik a nyomozás, egyelőre nincs további tájékoztatás
A Szőlő utca ügyben zajlik a nyomozás, de a hatóságok nem közölnek részleteket - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.
