Hírek
2018. December 26. 17:02, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Életet mentettek a rendőrök Markotabödögén
Markotabödögén az egyik ingatlanban azt látták, hogy tűz van.
December 25-én éjfélkor két csornai járőr Markotabödögére érve, az egyik ingatlan mögött villogó fényre lett figyelmes. Megálltak a ház előtt, majd Németh Gyula főtörzszászlós és Simon Norbert főtörzszászlós meglátta, hogy a lakóházzal egybeépített mellékhelyiségben, egy fűrészporos kazán kigyulladt.
A rendőrök a fűtőberendezés melletti átjáróból két gázpalackot vittek ki a robbanásveszély elkerülése érdekében, majd felkeltették a házban alvó lakókat. A Győr-Moson-Sopron Megyei Tevékenység Irányító Központon keresztül értesítették a Katasztrófavédelem munkatársait, akik perceken belül a helyszínre értek. A rendőrök gyors reagálásának köszönhetően az eset során senki nem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 14. 07:18, péntek | Kék hírek
Kukarongáló férfi harapott meg egy rendőrt Győrben
Letartóztatta a bíróság azt a kukarongáló férfit, aki tettenérésekor megharapott egy rendőrt Győrben - tájékoztatta a Központi Nyomozó Főügyészség az MTI-t csütörtökön.
2026. Augusztus 11. 10:00, kedd | Kék hírek
Eltűnt egy bejelentett robbanótest a Dunából, a rendőrség segítséget kér
Ismeretlen módon eltűnt egy második világháborús robbanótest az apadó Dunából az előbukkanásáról szóló bejelentés után, felkutatásához a lakosság segítségét kéri a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK).
2026. Augusztus 03. 14:00, hétfő | Kék hírek
Középkori ágyúgolyó miatt kellett korlátozni a forgalmat az Erzsébet híd budai hídfőjénél
2026. Július 29. 06:00, szerda | Kék hírek
Szőlő utcai ügy - Központi Nyomozó Főügyészség: zajlik a nyomozás, egyelőre nincs további tájékoztatás
A Szőlő utca ügyben zajlik a nyomozás, de a hatóságok nem közölnek részleteket - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.
