Városlista
2026. április 10, péntek - Zsolt

Hírek

2013. December 27. 13:27, péntek | Kék hírek
Forrás: MTI

Elfogták az ároktői tűz okozóját

Elfogták az ároktői tűz okozóját

Elfogták azt a férfit, aki még hétfőn okozott tüzet egy Molotov-koktélos palackkal Ároktőn egy családi házban, a tűzben három gyerek és egy felnőtt könnyebb égési sérüléseket szenvedett - tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t pénteken.

Dobi Tamás elmondta: a vizsgálata során derült ki, hogy a tüzet szándékosan okozták, a tettest emberölés kísérletének megalapozott gyanújával vették őrizetbe. A férfi azzal indokolta cselekedetét, hogy hosszú ideje haragban állt szomszédjával.
Hudák Andrea, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője hétfőn tájékoztatta az MTI-t a tűzesetről, akkor elmondta, hogy Ároktőn, a Dózsa György úton egy családi ház egyik szobájában pusztítottak a lángok. A gyerekeket és a felnőttet könnyebb égési sérülésekkel szállították kórházba.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.