Hírek
2019. Március 18. 07:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elsodort két rendőrt egy mikrobusz Tompánál
Elsodort két, közúti ellenőrzést végző rendőrt egy jármű az 53-as főúton, Tompánál - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap az MTI-vel.
A megyei hírportál, a baon.hu információi szerint a hajnalban történt balesetet egy mikrobusz szerb sofőrje okozta, aki vélhetően elaludt a volánnál. A rendőrök láthatósági mellényben igazoltattak.
A Kelebiai Határrendészeti Kirendeltség egyik járőrét életveszélyes állapotban a szegedi klinikára, társát a kiskunhalasi kórházba vitték, az ő állapota stabil - írták.
A baleset körülményeit a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
