Hírek
2024. Január 04. 07:58, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: MTI
Férfi kézilabda NB I - Dragan Djukic visszatért a Tatabánya edzői posztjára
Ismét a szerb Dragan Djukic lett a MOL Tatabánya KC férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője.
A klub Facebook-oldalának szerdai tájékoztatása szerint a 61 éves tréner jövő hétfőtől veszi át az együttes irányítását, másodedzőként Sibalin Jakab segíti majd a munkáját. Djukic 2,5 évre írt alá Tatabányán.
A szerb szakember 2000 és 2003, majd 2009 és 2010 között a Pick Szeged vezetőedzője volt, a 2021/22-es szezonban pedig a Tatabányát irányította. Korábban szerb, román, izraeli, északmacedón és portugál klubcsapatokon kívül volt Jordánia, Észak-Macedónia, Svájc, Nagy-Britannia, Izrael és Montenegró válogatottjának szövetségi kapitánya. Legutóbb a görög AEK Athén szakvezetője volt, ahol kedden jelentették be, hogy közös megegyezéssel felbontották a szerződését.
A Tatabánya előző vezetőedzőjét, Tombor Csabát egy hónappal ezelőtt menesztették. A csapat nem jutott tovább az Európa-liga csoportköréből, az NB I-ben pedig harmadik a tabellán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 13:00, kedd | Életmód
Idén kisebb árvaszúnyograjzás várható a Balatonnál
Idén a tavalyinál jelentősen kisebb árvaszúnyograjzás várható a Balatonnál - közölte a Balatoni Limnológiai Kutatóintézet a Facebook-oldalán hétfőn.
