Hírek
2020. Május 22. 07:16, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/fotó: police.hu
Gyermekpornográfia miatt fogtak el egy ózdi párt
Pornográf fényképeket készítettek két, 14 év alatti gyermekükről.
Nyomozást folytat gyermekpornográfia bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a rendőrség. Az egyenruhások – nemzetközi bűnügyi együttműködés keretében – az amerikai Eltűnt és Kizsákmányolt Gyermekek Nemzeti Központjától kapott információk alapján azonosították be a 44 éves F. Roland és a 35 éves L. Nikolettet – közölte a rendőrség oldalán.
A gyanúsítottak lakhelyén május 19-én tartottak házkutatást a nyomozók. A lefoglalt számítástechnikai eszközökön gyermekek szexuális kizsákmányolását ábrázoló, a pár által készített felvételeket találtak.
A rendőrök a párt kihallgatták, őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásukra, amit az illetékes bíróság elrendelt.
A sértett kiskorúak biztonságba helyezéséről az illetékes gyermekjóléti intézmény közreműködésével gondoskodtak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

