Hírek
2020. Március 30. 14:03, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gyilkosság miatt nyomoznak a Szentendrén talált emberi csontok ügyében

Emberölés bűntettének gyanúja miatt rendelt el nyomozást a vasárnap Szentendrén talált emberi csontok ügyében a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság - olvasható a police.hu honlapra hétfőn feltett közleményben.
Vasárnap este egy szentendrei ingatlan udvarán tárolt zsákban bukkantak rá a csontokra. A rendőrorvos azt állapította meg, hogy emberi maradványokról van szó, ezért a főkapitányság orvosszakértői vizsgálatokat kezdeményezett a halál okának és körülményeinek kiderítésére.
Hétfőn azt írták, az orvosszakértő nem tudott egyértelmű válaszokat adni a felmerült kérdésekre, ezért igazságügyi antropológus szakértőt is be kell vonni a vizsgálatba.
Ezek érdekelhetnek még
2021. Január 20. 09:57, szerda | Belföld
Óriási kannabiszültetvényt számoltak fel a rendőrök Remeteszőlősön
Csaknem ezer tőből álló kannabiszültetvényt számoltak fel hétfő kora reggel egy remeteszőlősi ház pincéjében - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.
2021. Január 20. 09:31, szerda | Belföld
Meghalt 95 beteg, 976-tal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 95, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 976 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán.
2021. Január 20. 08:51, szerda | Belföld
Dokumentumfilm készült a Himnusz regényes történetéről - VIDEÓ
A Himnusz regényes története címmel készült dokumentumfilm a Budapesti Filharmóniai Társaság és az Erkel Ferenc Társaság együttműködésében.
2021. Január 20. 08:00, szerda | Belföld
Megerőszakolták, majd megölték a 94 éves asszonyt – VIDEÓVAL
Megerőszakolták gyilkosai, majd megölték a 94 éves hegymegi asszonyt. Az emberölés még novemberben történt, most újabb részletek derültek ki a szörnyű esetről.