Hírek
2021. Június 25. 14:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: NAV
Hamis mosószereket találtak két szállítmányban a pénzügyőrök
Hamis mosószereket találtak a pénzügyőrök két szállítmányban, Komáromnál és Rédicsnél - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-vel.
A közlemény szerint a pénzügyőrök az M1-es autópályán Komáromnál ellenőriztek egy járművet, amelynek rakterérben mintegy háromszáz Ariel és Lenor feliratú flakont találtak.
A másik esetben Rédics közelében egy szlovén járműben kétszáznyolcvan flakon mosószer és két tekercs Ariel feliratú, öntapadós címke volt.
A NAV munkatársai a mintegy kétmillió forint értékű mosószert lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértésének gyanúja miatt eljárást indítottak.
Arra figyelmeztettek a közleményben, hogy a hamisított termékek az egészségre ártalmas anyagokat is tartalmazhatnak, ezért a vásárláskor érdemes óvatosnak lenni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.

