Városlista
2026. július 26, vasárnap - Anna, Anikó

Hírek

2018. Május 25. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Idén is díjazták a legjobb konferencia és wellness szállodákat

Idén is díjazták a legjobb konferencia és wellness szállodákat

Hat magyarországi konferencia és wellness szálloda kapott Aranynap-díjat kiemelkedő színvonalú szolgáltatásaiért 2017. évi teljesítménye alapján;

a szállodák egész éves munkáját értékelő díjat 13. alkalommal adták át csütörtökön Budapesten - közölték a szervezők az MTI-vel.

A rendezvényszervező Day Holiday Kft. a megrendelők és a rendezvények résztvevőinek visszajelzései alapján értékeli és díjazza minden évben a legjobb szállodákat, idén a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége szakmai partnerségével és támogatásával.

Magyarország legjobb wellness szállodája 2017-ben a Park Inn by Radisson Zalakaros Hotel & Spa.

A konferencia szállodáknál a legjobbnak járó díjat a háromcsillagos kategóriában a Varga Tanya Hotel Konferencia és Szabadidő Központ, a négycsillagosban a budapesti Danubius Hotel Helia és a vidéki Lifestyle Hotel Mátra, az ötcsillagosban Corinthia Hotel Budapest nyerte el.

A legígéretesebb 2017-ben megnyitott magyarországi szálloda díjat az Ibis Styles Budapest Airportnak ítélték oda.

Címkék: hotel, szálloda, wellness

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél

Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.

2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld

Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében

Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.

2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld

Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld

Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.