Hírek
2012. Február 20. 11:39, hétfő |
Helyi
Forrás: www.tatabanya.hu
Jókedvű délután
A farsang időszakát éljük, s nem csak a gyerekek, de a felnőttek is kiveszik részüket a maskarás mulatságból.
Így volt ez a Tatabányai Többcélú Kistérségi Társulás Egyesített Szociális Intézményének-TTKT-ESZI- Alsógallai Segítő Szolgálatánál is.
Rácz Tiborné szolgálatvezetőtől megtudtuk, náluk nem múlhat el a farsang vidámság nélkül, sőt sokan különféle gúnyákba öltöztek, hogy még emlékezetesebbé tegyék ezt a napot.Láthattunk bányászt, királyt és királylányt, varázslót, bohócot, a legnagyobb tapsot a Mézga család és Dr. Bubó doktor bevonulása kapta. Vendégül láttak több társintézményt, így itt voltak a felsőgallai Szent Márton,a kertvárosi segítő szolgálat ellátottjai és szociális gondozóik. A mulatság kezdetén Bereznai Csaba alpolgármester köszöntötte a jelenlévőket, tréfásan elmondta, ő ezen a napon alpolgármesternek öltözött. Elismerően szólt erről a hagyományos rendezvényről, mint,fogalmazott: nagyon fontos, hogy tudjunk egymásnak örülni, egymás felé fordulni, s így a hideg téli napokat is talán könnyebb így átvészelni. A jelmezes felvonuláshoz a zenét Szotyori László szolgáltatta, és persze nem
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 09. 09:44, péntek | Helyi
SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK
A Tatabányai Rendőrkapitányság 11010/1962/2025. bü. számon indított eljárást személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
