Hírek
2014. Május 12. 09:16, hétfő | Helyi sport
Junior kötöttfogású válogató, Serdülő kötöttfogású OB
A Vasas SC. birkózó-termében került sor a junior kötöttfogásúak utolsó válogatójára, amelyen a Tatabányai Sport Club birkózói közül Árvai Márk korengedménnyel indulhatott.
Márk a hosszú sérülése után egyre jobban magára talál és nagy meglepetésre két évvel idősebb vetélytársa ellenében a döntőben technikai fölénnyel tudott diadalmaskodni és ezzel megnyerte ezt a fontos viadalt.
Eredmények:
60 kg Árvai Márk I. hely
Edző: Katona Géza
A Vasas SC. új birkózó-csarnokában került megrendezésre a 2014.évi kötöttfogású serdülő országos bajnokság.
A kvalifikációs versenyek után a magyar bajnokságra jutott 5 tatabányai birkózóból négyen a pontot érő első hat között végeztek és ez a szereplés kielégítőnek volt mondható.
Gyürky Tibor a nagyon erős 58 kg-ban végül is négy győzelemmel a dobogóra állhatott. Lencse Sándor a helyosztó mérkőzésén, ahol szintén a dobogó volt a tét sajnos váci ellenfelével szemben alulmaradt és így ötödik lett.
Szintén ötödik lett Járinka Dániel és Palkó Bence, de nekik ez a helyezés mindenféleképpen dicséretes.
Eredmények:
42 kg Járinka Dániel V. hely
54 kg Lencse Sándor V. hely
58 kg Gyürky Tibor III. hely
+100 kg Palkó Bence V. hely
Edző: Turák Pál és Katona Géza
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 13:00, szombat | Belföld
Lannert Juditot kérte fel gyermek- és oktatási miniszternek Magyar Péter
2026. Április 25. 12:00, szombat | Külföld
Ursula von der Leyen: a közel-keleti konfliktus már kézzelfogható gazdasági hatásokkal jár az EU számára
Az 54 napja tartó közel-keleti konfliktus már kézzelfogható gazdasági hatásokkal jár az Európai Unió számára - jelentette ki Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke pénteken.
