Hírek
2013. Október 25. 09:22, péntek | Helyi sport
Kadet kötöttfogású OB
Árvai Márk Magyar Bajnok!
A Dorogi NC birkózó szakosztálya szinte vadonatúj tokodi sportcsarnokában került megrendezésre a 2013.évi kadett kötöttfogású országos bajnokság.
A tatabányai mini-küldöttség Árvai Márk és Sztancs Csaba volt.
Márk súlycsoportja esélyeseként nem is hagyott beleszólást az ellenfeleknek a bajnoki cím sorsába és kiváló birkózással minden ellenfelét tussal illetve technikai tussal legyőzve az 54 kg-os súlycsoport országos bajnoka lett. A dicséretes és fantasztikus teljesítményével immár pályafutásának 12. bajnoki aranyérmét zsebelte be.
Sztancs Csaba korengedménnyel indulva győzelemmel kezdett, de aztán az elődöntőben szűk vereséggel kiesett és nem folytathatta tovább a küzdelmet.
Mindkét versenyző Czug Bencével kiegészülve a kadett szabadfogású országos bajnokságra készül, ahol a lányok –Réczi Bianka és Wendler Mónika- is vetélkednek a bajnoki címekért Kaposváron.
54 kg I. hely Árvai Márk
Edző: Katona Géza
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 15:00, péntek | Külföld
Donald Trump elrendelte minden iráni hajó megsemmisítését, amely aknát próbál telepíteni a Hormuzi-szorosban
Donald Trump amerikai elnök csütörtökön elrendelte minden iráni hajó megsemmisítését, amely aknát próbál telepíteni a Hormuzi-szorosban.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
