Városlista
2026. március 10, kedd - Ildikó

Hírek

2017. December 30. 19:01, szombat | Belföld
Forrás: police.hu - fotó: illusztráció

Késsel támadt volt férjére

Késsel támadt volt férjére

A rendőrség bűnügyi őrizetbe vett egy nőt, mert szóváltás közben késsel megvágta volt férjét a Békés megyei Füzesgyarmaton. A férfi könnyű sérülést szenvedett, a nő ellen emberölés kísérlete miatt indult büntetőeljárás.

Tettlegességig fajult egy családi veszekedés december 29-én 18 óra körül Füzesgyarmaton. Egy nő elment a volt férjéhez, akivel vitatkoztak, majd a szóváltás közben a nő elővett egy kést és megvágta volt férje nyakát. A férfi elvette tőle a kést és hívta a rendőrséget. A történtek közben mindketten könnyebben megsérültek.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság az 51 éves biharnagybajomi nőt emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt bűnügyi őrizetbe vette.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány

A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.

2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld

Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli

Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.