Hírek
2012. Május 10. 11:27, csütörtök | Helyi
Ököllel rendezte a balesetveszélyes helyzetet
Közúti veszélyeztetés szemtanúit keresi a Tatabányai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya.
Az eset május 6-án 19:15 órakor történt az 1-es számú főúton Tatabánya területén a Mésztelepi bejáró és a vasúti felüljáró közötti útszakaszon.
Egy gépjármű előzésébe kezdett egy Volkswagen Bora és egy Honda Accord típusú személygépkocsik vezetői. Ebből alakult ki a balesetveszélyes közlekedési helyzet. A Honda Accord vezetője egy vészfékezést követően megelőzte az előtte haladó Volkswagen Borát, majd egy újabb vészfékezéssel leszorította és megállásra kényszerítette a gépkocsi 37 éves vezetőjét. Ezt követően a Honda 40 éves vezetője kiszállt autójából, majd több ütéssel bántalmazta a Bora vezetőjét, akit könnyű sérüléssel szállított kórházba a mentő.
A Tatabányai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közúti veszélyeztetés bűntette miatt indított eljárást és a körülmények tisztázása érdekében várja annak a személygépkocsinak a vezetőjét, illetve esetlegesen utasai jelentkezését, akiket a balesetveszélyes szituáció kialakulása előtt a két személygépkocsi megelőzött.
A tanú(k) Szabó István r. ftzls., balesetvizsgálónál jelentkezhet(nek) hivatali munkaidőben a 34/517-777-es telefonszám 21-48-as mellékén, illetve a 107-es vagy 112-es segélyhívók valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 09. 09:44, péntek | Helyi
SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK
A Tatabányai Rendőrkapitányság 11010/1962/2025. bü. számon indított eljárást személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
