Hírek
2015. Június 08. 09:37, hétfő |
Helyi
Forrás: tatabanya.hu
Mezítlábas tanösvény a Kölcseyben
Ünnepélyes keretek között adta át a Kölcsey Ferenc Általános Iskola mezítlábas tanösvényét és korszerű kültéri fitnesz-eszközeit Dr. Bogárné Géber Zsuzsanna és Magyarné Kocsis Andrea képviselő asszony.
A „Környezeti nevelés” városi pályázati támogatás és – többek között – a Tatabányai Szolgáltató Zrt. segítségével megépült tanösvény különlegessége, hogy a mezítlábas használatnak köszönhetően fokozza a gyermekek jó közérzetét, ezzel is elősegítve, hogy a tanulók minél jobban élvezzék az iskolában töltött időt.A tanösvényt borító különböző természetes anyagokkal a diákok az iskolai gyermeknap keretein belül, tanáraik segítségével ismerkednek meg.A testnevelő tanárok szakszerű segítségével kiválasztott kültéri fitnesz eszközök telepítését a Kölcsey Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány és képviselői keretéből Magyarné Kocsis Andrea finanszírozta. A három új eszközt a gyermekek már birtoka is vették, szemmel láthatóan nagyon élvezve az új mozgásformák kínálta lehetőségeket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi
KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT
Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.
2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi
LOPÁS MIATT KERESSÜK
A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

