Városlista
2026. április 15, szerda - Tas, Anasztázia

Hírek

2013. Július 30. 10:05, kedd | Helyi

Nagyfiúnak érezte magát

Nagyfiúnak érezte magát

Jogosítvány nélkül vezette az apjától ellopott autót

Édesapja sem tudott arról, hogy tehergépkocsiját elvitte és azzal közlekedett Tatabányán a 16 éves gyermeke, aki fiatal kora miatt még nem szerezhetett jogosítványt, bár a járművet már tudta vezetni. A tatabányai rendőrök 2013. július 29-én kora este állították meg a fiatalkorú fiút. Az egyenruhások kiszúrták fiatal korát, és persze azt is, hogy sem ő, sem utasa nem használta a biztonsági övet. Az igazoltatáskor a fiú semmilyen okmányt nem tudott átadni a vele szemben intézkedő járőröknek. Édesapja az egyenruhásoktól értesült arról, hogy gyermeke „elkötötte” a járművet, de a rendőröknek úgy nyilatkozott, hogy ezt személyesen kívánja elintézni csemetéjével. Az esetet persze ennyivel nem úszta meg a fiatalember. Az általa elkövetett szabálysértések miatt az egyenruhások eljárást kezdeményeztek vele és utasával szemben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi

BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG

A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.

2026. Április 15. 10:00, szerda | Külföld

Alekszandr Lihacsov: a Roszatom kész alátámasztani Paks-2 beruházás hatékonyságát

A Roszatom kész alátámasztani a Paks-2 projekt hatékonyságát, az ár és egyéb paraméterek indokoltságát