Hírek
2021. December 28. 14:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Négy emberre szakadt a bolt galéria, egyikük meghalt

Egy ember meghalt, egy pedig megsérült, miután rájuk szakadt a galéria egy budapesti élelmiszerboltban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője kedden az MTI-vel.
Csécsi Soma telefonon elmondta, a baleset egy VIII. kerületi, Baross utcai boltban történt.
A BRFK gondatlanságból elkövetett emberölés vétség gyanúja miatt rendelt el nyomozást ismeretlen tettessel szemben - fűzte hozzá.
Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel közölte, hogy a törmelék és a galériában felhalmozott áru - mintegy 20 négyzetméteren - négy embert temetett maga alá, hármat sikerült kimenteni.
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 07. 13:43, csütörtök | Belföld
Czomba Sándor: a munkásszállások legalább 50 százalékát magyar munkavállalóknak kell biztosítani
Húszmilliárd forinttal indul a munkásszállások építését támogató új program, ez 3500 ember számára biztosít majd lakhatást.
2023. December 07. 06:00, csütörtök | Belföld
A közútkezelő folyamatosan takarítja az utakat a nyugati országrészben
Folyamatosan végzi a hóeltakarítást és az utak síkosságmentesítését a nyugati országrészben a Magyar Közút Nonprofit Zrt., amely a téli útviszonyok, az ország többi részére is átterjedő havazás miatt szerdán fokozott óvatosságot
2023. December 06. 12:06, szerda | Belföld
Új menetrend december 10-től a Volánbusznál
2023. December 06. 09:34, szerda | Belföld
Továbbra is szenved a magyar gazdaság
A kiskereskedelmi forgalom 6,5 százalékkal, míg az ipari termelés 3,2 százalékkal csökkent.