Hírek
2012. Augusztus 01. 00:00, szerda | Helyi
Nyár + buli + Fényes Fürdő + őrületes hangulat = Jambo Fest !
Idén már 6. alkalommal rendezik meg ezt a fantasztikus fesztivált a tatai Fényes Fürdőn.
Az információk alapján az eddigieknél is nagyobb bulira készülnek a szervezők, ami biztosan nem marad el, hiszen 2012-ben a Jambo Fest társszervezőjeként megjelenik a Pletycafesec valamint először szabadtéren az American Dream Party.
Az egész napos családi programok után a buli egészen reggelig tart majd, az ütemet pedig nem kisebb együttesek adják majd mint a Jaky Dudi, Hősök, Káva, The Carbonfools és a Punnany Massif.
És ez még nem minden.
A fesztivál szervezői idén először a Peron Music Alapítvánnyal közösen keresik a Jambo Fest Felfedezettjét. A rock és alternatív zenét alkotó, játszó zenekarok augusztus 4-ig jelentkezhetnek:http://www.jambofest.hu/tehetsegkutato.html
A döntőre augusztus 19-én kerül sor a fesztivál Nagyszínpadán.
Szóval 2012. aug. 19. Jambo Fest Tatán a Fényes Fürdőn ezt ne hagyjátok ki!
Bővebb információ:
http://www.infotatabanya.hu/program_olvas/permalink:jambo-fest-2012-08-01100405/
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
