Hírek
2011. Október 06. 12:18, csütörtök | Helyi önkormányzati
Október 7-től lezárják a Komáromi utat Tatabányán
A Komáromi út felújítási munkálatai holnap, október 7-én reggel 8 órakor kezdődnek el és a tervek szerint 2012. április 15-én fejeződnek be. Ez idő alatt lezárják a Komáromi utat, az Ofotérttől az APEH- ig.
A Kós Károly utca forgalmának a Komáromi úton történő átvezetése a Körösi Csoma Sándor tér egyirányúsításával, a Tas vezér utcai csomópontban történik.
Az Ond vezér utca a Győri út és az 1-es út között szinte folyamatosan használható, de néha a munkavégzés miatt számítani kell forgalomirányításra.
A Komáromi úton a felújítási munkák ideje alatt, október 7-én reggel 6 órától nem lehet majd parkolni, ezért azt kérik az ott lakóktól, hogy autóikat a Reguly Antal téri, a Kós Károly utca 1. szám előtti, illetve a Lehel téren kialakított ideiglenes parkolókban helyezzék el.
A felújítás miatt áthelyezik az autóbuszmegállókat is, ezért ideiglenes buszmegállókat alakítottak ki a Lehel tér és a Komáromi út sarkánál, a Komáromi út 71. szám előtt (az APEH előtt lévő helyett), valamint a Komáromi út 17-19 előtt (az Ofotért előtti buszmegálló helyett).
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
