Hírek
2015. Szeptember 12. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Őrizetbe vették az egyéves kislányát megszurkáló lajosmizsei férfit
Őrizetbe vettek egy 31 éves lajosmizsei férfit, aki többször hason szúrta egyéves kislányát csütörtökön a lakásukban - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-t.
Hürkecz Zoltán törzsőrmester elmondta: a férfi a konyhakéssel életveszélyesen megsebesítette a kislányt, akit kórházba vittek.
Hozzátette, hogy a 31 éves férfit a kihallgatása után őrizetbe vették a rendőrök és kezdeményezték az előzetes letartóztatását. Az ügyben a rendőrség emberölés kísérlete bűntett gyanúja miatt indított nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
