2024. április 25, csütörtök - Márk

2013. December 10. 09:59, kedd | Helyi sport

Párbajtőr aranyat hozott a Mikulás a TSC-nek!

3 érem és sok pontszerző hely az év utolsó  Olimpici Grand Prix állomásán!

Szolnokon rendezték az ifjú párbajtőrözők versenyét 485 indulóval a 3 nap alatt. A TSC és az OMS-Tata fiataljai kitettek magukért. Szombaton az újonc leányoknál, Gnám Tamara TSC a döntőig menetelt, ahol egy tussal kapott ki a négy közé jutásért, így a 6. helyen zárta a versenyt. Vasárnap, a serdülő korosztály lépett pástra. Kovács Éva OMS-Tata, remek versenyzéssel bejutott a döntőbe, ahol Szalai Dorottya BVSC állította meg, így Éva a 7. helyen zárta a versenyt. Gnám Tamara fegyelmezett vívással, nagy csatákat nyerve ért el a döntőig, ahol 15/14-re nyert a Vasas SC színeiben induló Fehértói-Nagy Lili ellen így ő állhatott a dobogó legfelső fokára.

Pánovics Lajos is ott volt Joachim Deckarm köszöntésén

Pánovics Lajos, a Tatabánya korábbi játékosa is ott volt az 1970-es években a világ legjobb férfi kézilabdázójának tartott német Joachim Deckarm hetvenedik születésnapja alkalmából rendezett csütörtöki gálamérkőzésen

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Sport

A végén fordított a Fradi, döntőbe jutott a Magyar Kupában

A már bajnok Ferencváros jutott másodikként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, mivel szerdán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a másodosztályban éllovas Nyíregyházát, Balmazújvárosban.

2024. Április 25. 08:02, csütörtök | Sport

Második helyen zárt Benyó Máté Nyirádon

A szezonnyitó máriapócsi győzelem után Nyirádon a második helyet szerezte meg a Korda Racing csapatában versenyző Benyó Máté, Kovács Sámuel a dobogó legfelső fokára állhatott.

2024. Április 25. 06:00, csütörtök | Belföld