Hírek
2017. Augusztus 03. 11:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Rendőrnek adta ki magát egy rabló Miskolcon
A rendőrök fél órán belül elfogták azt a támadót, aki Miskolcon magát rendőrnek kiadva rátámadt egy férfira, és telefonját erőszakkal elvette
- közölte Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel csütörtökön. A tájékoztatás szerint a 32 éves miskolci lakos egy 56 éves férfira támadt rá, egy igazolványt felmutatva rendőrnek adta ki magát, majd a sértett értékeit annak zsebéből a földre dobálta, és erőszakkal elvette a telefonját.
A sértett nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett a támadás következtében.
A rendőrség rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást, és kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását.
A rendőrség felhívja a lakosság figyelmét, hogy a rendőrség hivatásos állományú tagját egyenruhája, illetve fényképes szolgálati igazolványa, valamint öt számot tartalmazó szolgálati jelvénye igazolja - tette hozzá Dobi Tamás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.

