Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2013. November 08. 11:52, péntek | Helyi

Szemtanúk és a balesetet okozó férfi jelentkezését várja a rendőrség!

Szemtanúk és a balesetet okozó férfi jelentkezését várja a rendőrség!

Balesetet okozott

Közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást a Tatabányai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya ismeretlen tettes ellen, aki a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2013. november 6-án 15 óra körüli időben Tatán, a Bezerédi út – Mikovényi út kereszteződésében lévő járdán feltehetőleg kerékpárt hajtva elütötte az ott gyalogosan közlekedő sértettet. A balesetet okozó a mentő megérkezéséig a sérült mellett maradt, de a helyszínre érkező rendőröket már nem várta meg, adatait nem hagyta hátra.

A Tatabányai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya kéri, aki a balesettel, annak okozójával kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a 107-es vagy a 112-es segélyhívók valamelyikét. A bejelentő adatait a rendőrség, kérésre zártan kezeli.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi

Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer

Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól

Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi

Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben

Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.