Hírek
2013. Szeptember 06. 15:21, péntek | Helyi sport
Tatabányai Ökölvívók a Kinizsi Várban
A közelmúltban a Balaton-felvidéki Nagyvázsonyban második alkalommal került
megrendezésre a Kinizsi Box Gála. A várban felállított szorítóban festői környezetben 10 pár mérkőzését láthatta a népes számú közönség.
A TSC versenyzői: Bihari Ferenc, Varga Béla, Tar Sándor, Mészáros Zoltán, Horváth Ádám, Csímár Dávid, Sípos János, Szabó Bence, Vajda Ildikó, Rinyu Viktor, Vörös Márton, Csonka Bence, Kovács Dániel.
Edzők Kardos József, Rózsa András, Kalló László.
A TSC bírói is gondoskodtak a verseny szabályos keretek között való levezénylésről.
A bírók: Babai Sándor, Udvari Attila, Csokor Zoltán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Életmód
Hankó Balázs: a magyar kultúra olyan, mint a levegővétel
A magyar kultúra olyan, mint a levegővétel – hangsúlyozta Hankó Balázs kulturális és innovációs miniszter szerdán az M1 aktuális csatorna műsorában.
2026. Január 22. 07:38, csütörtök | Külföld
Az EU-Mercosur-megállapodás jogszerűségét vizsgáltatja az Európai Parlament
Úgy döntött az Európai Parlament szerdán, hogy kikéri az Európai Unió Bíróságának jogi véleményét, összhangban áll-e az EU-Mercosur-megállapodás az uniós alapszerződésekkel.
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.
