Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2011. December 04. 14:39, vasárnap | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Technikai KO-val győzött a címvédő

Technikai KO-val győzött a címvédő

Megvédte a Boksz Világszövetségnél (WBA) őrzött nagyváltósúlyú vb-övét a Puerto Ricó-i Miguel Cotto, aki a szombat esti, New York-i mérkőzésen technikai KO-val legyőzte kihívóját, a mexikói Antonio Margaritót.

A Madison Square Gardenben rendezett összecsapás a tizedik menet előtt ért véget, amikor a mérkőzésvezető beszüntette a küzdelmet. Az orvosok szerint a szemsérülést szenvedett Margarito már nem lett volna képes folytatni a harcot.

Cotto – aki ekkor mindhárom pontozónál fölényesen vezetett – két vesztes meccs mellett pályafutása 37. győzelmét aratta (a 30.-at KO-val), kihívójának pedig 38 siker mellett ez volt profi karrierje nyolcadik kudarca. Cotto éppen Margaritótól szenvedte el egyik vereségét még 2008 júliusában.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport

Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen

Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen

2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport

Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben

Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.

2026. Június 08. 07:09, hétfő | Sport

Női kézilabda BL - A Győr legyőzésével első sikerét aratta a Metz

Albek Anna és Vámos Petra csapata, a francia Metz HB nyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután története első fináléjában Budapesten vasárnap 31-29-re legyőzte a címvédő Győri Audi ETO KC együttesét.

2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport

Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál

Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.