Hírek
2021. Szeptember 14. 11:29, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki a fügödi iskolában

Tűz ütött ki az Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola Encs-Fügödi tagintézményében hétfő késő éjszaka; egy hét rendkívüli tanítási szünetet rendeltek el - közölte a polgármester kedden az MTI-vel.
Mikola Gergely azt írta, az épület egy részének a tetőszerkezete leégett, a tantermek károsodtak, de a tűzben senki nem sérült meg.
A katasztrófavédelem gyorsan megfékezte a lángokat, így azok nem terjedtek át a két szomszédos iskolaépületre - tette hozzá.
Közölte azt is, ezen a héten rendkívüli szünetet rendeltek el a tagintézményben, jövő héttől pedig nagy eséllyel újraindul az iskola. Az étkeztetést továbbra is biztosítják a volt közösségi házban - írta Mikola Gergely.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Március 21. 13:42, kedd | Belföld
Április 11-ig lehet regisztrálni a TeSzedd! hulladékgyűjtő akcióra
A TeSzedd! - Önkéntesen a tiszta Magyarországért akciót a 11. alkalommal rendezik meg idén, az ország legnagyobb önkéntes hulladékszedési programjára április 11-ig lehet regisztrálni.
2023. Március 21. 13:38, kedd | Belföld
Elindult a Magyarország tehetsége pályázat
Kihirdettük a Magyarország tehetsége-2022 nyílt pályázatot - jelezte kedden a közösségi oldalán Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár.
2023. Március 21. 07:19, kedd | Belföld
Történelmi pillanat: Mol-csoport: saját azeri kőolajmezőjéről érkező olajat finomít a MOL
Azeri Light típusú kőolajszállítmány érkezik a Mol-csoporthoz a pozsonyi finomítóba az azerbajdzsáni ACG mezőről, amelyben a Mol a harmadik legnagyobb tulajdonos - közölte az olajtársaság hétfőn az MTI-vel.
2023. Március 21. 07:15, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: több tiszteletet Európának!
Több tiszteletet Európának; meg kell értenünk Európát, akkor van esélyünk arra, hogy mi is megértessük magunkat Európával - mondta Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter.