Hírek
2013. Október 08. 11:59, kedd | Helyi
Újabb párbajtőr siker!
Remek napot zártak pénteken, az európai kadet körverseny magyarországi állomásának nyitányán az OMS-Tata és a TSC fiataljai. A férfi párbajtőrözők 224!!! fős mezőnyében Esztergályos Patrik OMS-Tata, a közel 13 órás küzdelemben, a döntőben a 7. helyet szerezte meg.
Az angyalföldi kadet női párbajtőrverseny, amely nem volt része az európai körverseny sorozatnak, ennek ellenére 8 ország képviselője indult el az eseményen. Molnár Petra OMS-Tata 8. helyen végzett és a újonc korú Gnám Tamara TSC bemutatkozása is jól sikerült a kadettek között, a 11. helyen zárta a válogató versenyt.
Edzők: Plásztán Attila, Partali Csaba, Hegedűs Ferenc
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi
KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT
Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.
2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi
LOPÁS MIATT KERESSÜK
A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
