Hírek
2019. Február 04. 11:19, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Vádat emeltek egy férfi ellen, aki megszúrt egy trolibuszvezetőt
Vádat emelt a Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség egy férfi ellen, aki ittasan késsel megszúrt egy trolibuszvezetőt, mert a sofőr dohányzás miatt leszállította a járműről tavaly júliusban
- közölte a fővárosi főügyész hétfőn az MTI-vel. Ibolya Tibor a közleményben azt írta, az 51 éves férfi a 70-es trolin cigarettázott, ezért a sofőr az egyik megállóban odament hozzá és felszólította, hogy szálljon le.
A vádlott leszállt, de visszalépett és egy bicskával megszúrta a sofőrt, akinek a karja könnyebben sérült - tette hozzá.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai elfogták a férfit, az ügyészség pedig felfegyverkezve elkövetett, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt vádiratot nyújtott be ellene a Pesti Központi Kerületi Bíróságra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 13:00, szombat | Belföld
A Mol várakozásai szerint a most megvásárolt Aphrodité gázmező nagy hatással lesz az európai piacra
2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld
Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
