Hírek
2014. Augusztus 08. 09:32, péntek | Helyi
Várják a város fája pályázatokat
Tatabánya is csatlakozott azon magyar települések közé, akik minden évben meghirdetik a város fája pályázatot
Az idei évtől bárki jelölhet a versenyben olyan, a megyeszékhely területén található fát, amelyhez valamilyen személyes vagy történeti élménye kapcsolódik, a javaslatokat szeptember 5-ig várják a városházán.
A Kertészeti Csoport várja iskolák, óvodák, magánszemélyek vagy közösségek javaslatát levélben a Tatabánya Fő tér 6. számra, vagy e-mailben a fokertesz@tatabanya.hu címre. A pályázatban szerepeljen fotó a fáról, hogy hol található, valamint írják meg röviden a vele kapcsolatos emlékeiket. Jelölni 2014. szeptember 5-éig lehet. Ezt követően a szakmai zsűri választja ki a város öt legszebb fáját, melyet honlapunkon és Facebook oldalunkon közzéteszünk és lehet szavazni. A legtöbb szavazatot kapott egyedet pedig nevezzük a 2015-ben induló, az országos „Év fája” versenybe. A legszebb fotókból kiállítás nyílik, amelyen mindenki megcsodálhatja városunk legszebb természeti értékeit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 14:11, szerda | Helyi
KÁBÍTÓSZERT CSEMPÉSZETT
Külföldről hozta be Magyarországra a kábítószert az a 35 éves férfi, akit a komáromi nyomozók egy régi határátkelőnél fogtak el.
2025. Október 06. 09:33, hétfő | Helyi
LOPÁS MIATT KERESSÜK
A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a nő azonosításához.
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

