Hírek
2011. December 05. 13:42, hétfő | Helyi
Visszaállították az autósforgalmat
A terveknek megfelelően halad a tatabányai Komáromi út 300 millió forintos októberben elkezdett rekonstrukciója.
Most a munkálatok üteme azt tette szükségessé, hogy a Kőrösi Csoma térről a Reguly Antal téren át haladó autósforgalmat ismét a Tass vezér úton vezessék át a Győri útra. A közlekedők tájékozódását több ponton elhelyezett forgalomirányító nyilakkal is segítik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 09. 09:44, péntek | Helyi
SZEMTANÚK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK
A Tatabányai Rendőrkapitányság 11010/1962/2025. bü. számon indított eljárást személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset gondatlan okozásának vétsége miatt.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
