Hírek
2011. November 11. 14:20, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Vizsgálják Albert Flórián ellátását
Az ÁNTSZ bekéri az Albert Flórián kórházi ellátásáról szóló betegdokumentációt a Semmelweis Egyetem Ér- és Szívsebészeti Klinikájáról.
Az illetékes hatóságokhoz több olyan jelzés is érkezett, amely kérdéseket vetett fel hazánk egyetlen aranylabdás labdarúgójának ellátásával kapcsolatban - értesült a Magyar Nemzet.
Kezdetben a hírek arról szóltak, hogy jól sikerült a Császár szívműtétje, azonban pár nappal a beavatkozás után Albert infarktust kapott és meghalt.
A ferencvárosi legendát először szívkatéterezték, majd szívműtétet hajtottak végre rajta. A műtét utáni napokban azonban rosszul lett, ezért ismét katéterezni, majd műteni kellett. Arról egyetlen orvosi nyilatkozat sem szólt, hogy meg kellett ismételni a beavatkozásokat. Felvetődik a kérdés, hogy mi szükség volt ezekre, ha a műtét jól sikerült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 07:19, hétfő | Belföld
Forsthoffer Ágnes egyeztetésre hívja a kormány és a parlamenti pártok vezetőit
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Hétvégéig marad a forróság, enyhülés szombattól jöhet
Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2026. Augusztus 03. 06:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok
Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a miniszter a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
