Városlista
2026. augusztus 15, szombat - Mária

Hírek

2019. Február 08. 09:57, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok

Webshopos trükkel 25 milliót csalt ki egy nő társával együtt

Webshopos trükkel 25 milliót csalt ki egy nő társával együtt

Webshopos csalókat fogtak el az angyalföldi rendőrök; a pár elektronikai cikkeket kínálva csaknem 25 millió forintot csalt ki 150-nél több vásárlótól.

Az esztergomi B. Andrea és társa, a dorogi T-K. László 2018. második felétől kezdődően fogadtak megrendeléseket egy weboldalon, melyen elektronikai termékeket kínáltak megvételre. A vásárlók azonban a megrendelt és kifizetett termékeket nem kapták meg, a pénzt pedig a csalók nem utalták vissza. Az eljárás során a nyomozók 153 vásárló megkárosításával hozták összefüggésbe a párost, akik megközelítőleg 25 millió forint csaltak ki vásárlóiktól – közölte a rendőrség.

A rendőrök február 5-én esztergomi lakhelyén elfogták B. Andreát, majd egy nappal később egy kiskunlacházi étteremben társát is megtalálták.

Az egyenruhások a nőt és a férfit csalás bűntett miatt hallgatták ki gyanúsítottként, majd őrizetbe vételük mellett javasolták letartóztatásuk indítványozását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 15. 13:00, szombat | Belföld

Augusztus 20. - A Magyar Ízek Utcáján kóstolhatja meg először a közönség a Szent István-napi kenyeret és Magyarország tortáját

A Magyar Ízek Utcáján kóstolhatja meg először a közönség a 2026-os Szent István-napi kenyeret, Magyarország tortáját és Magyarország cukormentes tortáját augusztus 20. és 22. között a Várkert Bazárban és a Várkert Rakparton

2026. Augusztus 15. 11:00, szombat | Belföld

Kapitány István miniszter leváltotta Láng Gézát, a Magyar Posta vezetőjét

Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter leváltotta Láng Gézát, a Magyar Posta vezetőjét.

2026. Augusztus 15. 09:46, szombat | Belföld

Paks - Rövidesen megkezdődik a bárkák irányított süllyesztése

Rövidesen megkezdődik a bárkák irányított süllyesztése Paksnál a dunai vízszint emelése érdekében - írta Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán szombat reggel.

2026. Augusztus 15. 09:44, szombat | Belföld

Magyar Péter: a kormány feljelentést tesz Lázár János korábbi döntése miatt az M6-os ügyében

A kormány feljelentést tesz Lázár János volt miniszter korábbi döntése miatt az M6-os autópálya üzemeltetése ügyében; ezt Magyar Péter miniszterelnök jelentette be pénteken a Facebook-oldalán.