2024. május 14, kedd - Bonifác

Diák I. kötöttfogású rangsorverseny
2013. Október 26. 00:00, szombat | Helyi sport

A magyar bajnokság kvalifikációjának kiharcolására az ország minden részéről megjelentek a diák I. korú sportolók az ESMTK impozáns csarnokában

Kadet kötöttfogású OB
2013. Október 25. 09:22, péntek | Helyi sport

Árvai Márk Magyar Bajnok!

BIRKÓZÁS Diák kötöttfogású csapatbajnokság
2013. Október 08. 13:34, kedd | Helyi sport

14 csapat közül 7. helyen végzett a Tatabányai Sport Club gárdája. 2 győzelemmel és 3  vereséggel  érte el  ezt a helyezést

BIRKÓZÁS Észak-Nyugat Dunántúl Bajnokság
2013. Október 08. 13:31, kedd | Helyi sport

Az Észak-Nyugat Dunántúl Bajnokságon a Tatabányai Sport Club Birkózó szakosztályának versenyzői jól teljesítettek

Nemzetközi kötöttfogású  junior – kadet- diák verseny
2013. Szeptember 13. 09:46, péntek | Helyi sport

A hétvégén 4 ország (Szlovákia, Csehország, Horvátország, Magyarország ), 20 egyesület, 168 indulója vett részt a Szlovákiában megrendezett Kúr Géza emlékversenyen

Nemzetközi diák-kadet kötöttfogású birkózóverseny
2013. Május 21. 10:06, kedd | Helyi sport

A szlovákiai Madaron egy nagy szabású kötöttfogású nemzetközi versenyt rendeztek

Birkózó junior férfi és női országos bajnokságot
2013. Április 25. 10:41, csütörtök | Helyi sport

Szigetszentmiklóson egy vadonatúj sportcsarnokban rendezték meg a 2013.évi junior férfi és női országos bajnokságot.

Birkózó diákolimpia Tatabányán!
2013. Április 25. 09:09, csütörtök | Helyi sport

A Magyar Birkózó Szövetség 2013.évben a tavalyi évhez hasonlóan ismét Tatabánya városának adta a rendezés jogát a diák III.-IV. korcsoport diákolimpia országos döntőre.

Meghívásos verseny Vasas - TSC birkózás
2013. Április 12. 13:47, péntek | Helyi sport

A Vasas SC. vadonatúj sportcsarnokában egy országos diák II., gyermek I., és gyermek II. birkózó-versenyt rendeztek, melyen az ország minden részéről közel 200 fiatal birkózó lépett szőnyegre.

Nyers László Emlékverseny - Birkózás TSC
2013. Április 12. 13:43, péntek | Helyi sport

A közelgő diákolimpiára és a veterán országos bajnokságra nagyon jó előkészület volt a Dunaferr SE. Birkózó szakosztály által megrendezett verseny.

2012. Április 22. 15:54, vasárnap | Helyi sport

Dobogós Tatabánya

A hétvégén ismét nagy nyüzsgés volt a tatabányai sportcsarnokban a Birkózó Diákolimpia lll. és a lV. korcsoportos ifjú versenyzőknek. (Képünkön: a Tatabánya SC edzője, Turák Pál)

2011. Október 20. 13:49, csütörtök | Helyi sport

Diák I. rangsorverseny Cegléden

Az ország minden részéről (32 egyesület, 173 versenyző) összesereglettek a diák I. korosztály versenyzői Ceglédre, amely megmérettetésen a magyar bajnokságra való bejutás volt a cél.