2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2011. December 08. 08:34, csütörtök | Helyi sport

A legjobb nyolc között a Tatabánya Carbonex

A FTC-PLER legyőzésével a Magyar Kupa legjobb nyolc együttese közé jutott a Tatabánya Carbonex KC.

2011. December 05. 10:17, hétfő | Helyi sport

A FTC/PLER–t kell legyőzni a továbbjutáshoz

December 7 – én, szerdán 18 órától az FTC/PLER együttese ellen játszik Magyar Kupa mérkőzést a Tatabánya Carbonex KC. A továbbjutás egyetlen mérkőzésen, a Sportkastélyban dől el.

2011. November 25. 10:08, péntek | Helyi sport

Harsányi Gergely komoly mérkőzést vár vasárnap

Harsányi Gergely ugyan büntetőket hibázott az Orosháza ellen, ám hét góljával ő volt a legeredményesebb tatabányai. A szerdai bajnoki mérkőzésen folytatta győzelmi sorozatát a Debre – legénység.

2011. November 25. 10:00, péntek | Helyi sport

Hamarabb véget ér az év

A két csapat hivatalos egyeztetése után eldőlt: a Csuró – Tatabánya Carbonex mérkőzést idén már nem játsszák le a csapatok. A találkozó új időpontja: 2012. február 18., szombat 18 óra.

2011. November 18. 11:18, péntek | Helyi sport

Nyolc gólos győzelem a Pécs ellen

Csütörtökön este lejátszotta soron következő bajnoki mérkőzését a Tatabánya Carbonex KC. A lényeg, hogy megvan a kötelező győzelem és az érte járó kettő bajnoki pont.

2011. November 16. 10:30, szerda | Helyi

A Pécs következik

November 17–én, csütörtökön 18 órától a Varioauto–Pécs KC vendége lesz a Tatabánya Carbonex KC.

2011. November 14. 09:45, hétfő | Helyi sport

14 gólos különbség

Szerdán nyolc, vasárnap tizennégy góllal győzött a Tatabánya Carbonex KC csapata. Ez összességében huszonkét gólos „fölény” a Szeged és a Gyöngyös ellen.

2011. November 11. 15:17, péntek | Helyi sport

Vasárnap jön a Gyöngyös

Vasárnap, a megszokottól eltérő időpontban, délután negyed ötkor kezdődik a Tatabánya Carbonex KC – B.Braun Gyöngyös férfi kézilabda mérkőzés.

2011. November 10. 08:36, csütörtök | Helyi sport

Fantasztikus győzelem a listavezető ellen

13–10–es félidő után 27–19–re nyert a Tatabánya Carbonex KC szerdán este a listavezető, a bajnokságban ezidáig száz százalékos Pick–Szeged ellen.

2011. Október 25. 13:55, kedd | Helyi sport

EHF kupa mérkőzés időpontjai

Eldőlt, hogy mikor játssza következő EHF – Kupa mérkőzéseit a Tatabánya Carbonex KC.

2011. Október 24. 10:20, hétfő | Helyi sport

Az MKSZ – ben végzett munka, nem mehet a tatabányai kézilabda kárára

Bódi Dezső kézilabdával ünnepelt.

2011. Október 20. 11:19, csütörtök | Helyi sport

Újabb győzelem, ezúttal a Mezőkövesd otthonában

Az első félidő szorosan alakult a Mezőkövesdi KC – Tatabánya Carbonex KC bajnoki mérkőzésen. Ám a Tatabánya győzelme egy pillanatig sem forgott veszélyben.